Zrzucanie zbędnych kilogramów przed ślubem nie jest Wam obce? A może Głodówka?

Woda z chlebem?

Woda z cytryną?

chleb z cytryną?

Woda z wodą?

O nie! To nie dla mnie i Wam też nie polecam!

Jak ja radzę sobie ze zwiększaniem wagi? Tak ze zwiększaniem nic mi się nie pomyliło:)

Przyszłe panny młode no i oczywiście też panowie (bo przecież nie wolno o nich zapominać, bez nich ślubu nie będzie) chcą wyglądać na własnym ślubie idealnie. Panie, oczywiście, chcą tak wyglądać na każdym, ale to już inna historia:)

Celowo napisałam idealnie, bo niektórzy chcą schudnąć inni przytyć. Nie mam zamiaru pisać o dietach cud , bo na pewno nie jestem specjalistą w tym temacie, nie umiałabym podporządkować się żadnej restrykcyjnej diecie. No właśnie ale coś trzeba jeść i według mnie nie powinno to być „nic”:) Co ja preferuję? Jeść częściej, mniejsze porcje, produkty pełnoziarniste, nabiał, warzywa, koktajle owocowe, orzechy, mięsko i McFlurry! He a tak poważnie to nie katujcie się głodówkami bo to nie jest dobra droga chyba, że mówimy o innej trasie, ale moja prowadzi do ołtarza. Głodówka pogorszy stan Waszej cery włosów no i ogólnie cały wygląd, a chyba nie o to nam chodzi. Co do jedzenia to mam tylko jedną dewizę: JEDZ ZDROWO!

Mój problem jest troszkę inny i żeby osiągnąć zamierzony efekt muszę troszkę zwiększyć swoje rozmiary tu i ówdzie:P (Niestety nie wiem czy wiecie Drogie Panie, ale nam najpierw tyje brzuch a na końcu biust, jednakże gdy chcemy schudnąć to jest zupełnie inaczej, najpierw to nasz biust zmniejszy rozmiar a na końcu brzuch. Nie ma sprawiedliwości!)

Wracając do mojej walki z wystającymi ramionami i drobną sylwetką. Chciałabym żeby sukienka leżała na mnie idealnie i miała na czym leżeć i dlatego właśnie wybrałam się na siłownie. Po co?

Aby zwiększyć masę mięśniową.

Unieść to co się da i ujędrnić wszystko co możliwe!

Nie jest to moje pierwsze spotkanie z treningiem siłowym, ale niestety miałam dość dużą przerwę i powrót przysporzył mi nieco zakwasów, ale uwierzcie to działa.

Jest to rozwiązanie zarówno dla chcących przybrać jak i zrzucić. I nie zrzucajcie winy na brak czasu, bo czas na siłowni może być spędzony z waszą drugą połówką, która pomoże przy zbyt dużym ciężarze, albo jak w moim przypadku będzie motywować i dokładać dodatkowe kilogramy:) Po siłowni poprawi się Wam humor, gwarantuję, satysfakcja jest najlepszą nagrodą no i efekty. Tylko nie zrażajcie się bo nie będą one widoczne od razu! Będę Was informować o moich. Chcecie wiedzieć coś więcej pytajcie:) Nie odpowiem jak trener personalny, ale jako JA:) A co z cytrynką? Znam fajny przepis na babkę cytrynową:) Chcecie??:P

12511002_1088974144466627_50664255_o12511002_1089448644419177_1837852056_o12483419_1088974164466625_2126050795_n