Dziś gościnny artykuł zaprzyjaźnionego z nami Centrum Rumianek http://centrumrumianek.com/. Wpis bardzo ważny aby dobrze zaplanować zabiegi pielęgnacyjne gdyż wiele z nich wymaga trochę czasu aby widać było efekt. Dlatego jeśli chcecie uniknąć stresu przeczytajcie koniecznie.

Każda kobieta marzy o pięknym i niezapomnianym weselu. Często wyobraża sobie jak będzie wyglądał ten najważniejszy dzień w jej życiu. W dniu ślubu każda panna młoda chce wyglądać jak najpiękniej i oczarować wszystkich swoim wyglądem. Dlatego warto dużo wcześniej rozpocząć przygotowania do tego wielkiego dnia, systematycznie o siebie dbając i organizując wizyty u specjalistów

6 miesięcy przed ślubem

Powinnaś pomyśleć o swojej sylwetce. Jeśli masz zbędne kilogramy powinnaś je zrzucić, najlepiej chodząc na fitness lub basen a także zmienić dietę. Aby wspomóc efekt odchudzania i walkę z cellulitem udaj się na:

* masaż bańką chińską, który jest popularną metodą walki z cellulitem i zbędną tkanką tłuszczową. Usuwa także toksyny z organizmu. Masaż bańką chińską wykonuje się co 2, 3 dni, nie należy wykonywać go codziennie. Zaleca się do 10 zabiegów w jednym ciągu, potem trzeba zrobić kilka dni przerwy i ponownie rozpocząć terapię.

*mezoterapię igłową SKIN ROLLERjest to zabieg wykonywany za pomocą sterylnej rolki z wbudowanymi igłami. Nakłucie skóry na ciele powoduje otwarcie mikrokanalików i wprowadzenie substancji aktywnych w głąb skóry. Celowe mikrouszkodzenie skóry pobudza również proces odnowy – zwiększa produkcję kolagenu(Wystarczą nawet 2-3 zabiegi by efekty były widoczne gołym okiem. Zabiegi wykonuje się w odstępach 8-10 dniowych, podczas kuracji trzeba pic dużo wody i nie stronić od aktywności fizycznej).

*fale radiowezabieg stymulujący spalanie tkanki tłuszczowej i redukcję cellulitu. Skóra odzyskuje jędrność, jej struktura wyraźnie wygładza się. Przemiana materii ulega przyspieszeniu, co pozytywnie wpływa na odtoksycznienie organizmu i usprawnienie układu limfatycznego.( Chcąc uzyskać długotrwałe efekty należy poddać się serii 5-8 zabiegów wykonywanych w cyklu tygodniowym.)

Jeśli Twoja cera nie jest idealna, możesz zdecydować się na odpowiednie zabiegi, które sprawią, iż twarz będzie wyglądała pięknie:

*Rose de Mer zabieg, który pomaga na wiele problemów skóry, od lekkich uszkodzeń (zmniejszona elastyczność, zwiotczenie, drobne zmarszczki), po poważniejsze problemy – blizny potrądzikowe i przebarwienia .W przeciwieństwie do tradycyjnie używanych peelingów chemicznych i naturalnych. Rose de Mer może być stosowany do wszystkich rodzajów skóry i karnacji, od najjaśniejszych do tych najbardziej śniadych. Zabieg wykonuje się także przy trądziku aktywnym.

*„Comodex” wspiera leczenie kłopotliwych dolegliwości skóry tłustej, mieszanej i trądzikowej. Zapobiega, leczy i pomaga usuwać trądzik i blizny potrądzikowe. Dla uzyskania najlepszych efektów zalecana jest seria min. 5 zabiegów.

*mikrodermabrazjazabieg złuszczający , odświeżający skórę , redukujący przebarwienia. Mikrodermabrazja polega na stopniowym ścieraniu naskórka warstwa po warstwie za pomocą diamentowych głowic. Następuje usunięciu defektów skóry: likwidacja zanieczyszczeń, zmniejszenie porów, usunięcie miejscowych przebarwień, spłycenie drobnych zmarszczek. Skóra jest pobudzona do regeneracji oraz produkcji kolagenu i elastyny. Zaleca się wykonanie serii od 10 do 20 zabiegów ( minimum 5) co 7-10 dni przy zabiegach odmładzających i co 4 tygodnie w leczeniu trądziku.

*“FluorOxygen + C” to zabieg rozjaśniający, wybielający przebarwienia, a także zwalczający oznaki starzenia się skóry. Wykorzystuje innowacyjne połączenie witamin A, E i C z retinolem, kwasami i wyciągiem z mącznicy lekarskiej. Rozjaśnia przebarwienia w widocznych warstwach naskórka, a także reguluje produkcję melaniny w głębszych warstwach skóry właściwej.

*Terapia Celowanato koncepcja produktów do indywidualnych terapii zabiegowych celowanych na konkretne problemy skórne: nadmierną suchość, popękane naczynka, łojotok i skłonność do trądziku, utratę jędrności, zmarszczki, zmiany towarzyszące schorzeniom dermatologicznym. W zabiegu wykorzystujemy połączenie skoncentrowanych esencji ze starannie wyselekcjonowanymi substancjami czynnymi z maską bazową. W przypadkach wymagających wielokierunkowej pielęgnacji procedura zabiegu umożliwia zastosowanie kilku koncentratów. Zoptymalizowana terapia kosmetyczna pozwoli na uzyskanie maksymalnych efektów, koncentrując się na tym, co naprawdę działa na skórę. Częstotliwość zabiegów w zależności od potrzeb.

*Peelosophyunikalna metoda stopniowego nakładania preparatów peelingujących na bazie precyzyjnie dobranych i współdziałających substancji czynnych. Peelosophy jest innowacyjną serią preparatów peelingujących , która dzięki precyzyjnie dobranym składnikom aktywnym i innowacyjnej technice skutecznie rozwiązuje uciążliwe defekty estetyczne skóry, takie jak: trądzik, blizny potrądzikowe, starzenie się skóry , hiperpigmentacja.